DG Tech

Wynajem

Home »  Wynajem

agregaty prądotwórcze

Jesteś organizatorem imprezy masowej lub koncertu i szukasz źródła prądu umożliwiającego zasilenie nagłośnienia oraz instrumentów muzycznych? A może prowadzisz firmę budowlaną, która stoi przed zadaniem przeprowadzenia prac w miejscu znajdującym się z dala od sieci elektrycznej? Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz prądnicy, proponujemy Ci fachowy wynajem agregatów prądotwórczych. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite warianty zarówno pod względem mocy, jak i wielkości urządzeń!

Czego możesz oczekiwać od wypożyczalni agregatów?

Przede wszystkim profesjonalizmu i pełnego wsparcia w trakcie doboru sprzętu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności dostępnych modeli na rynku, dlatego specjaliści pracujący w naszej wypożyczalni agregatów prądotwórczych są zawsze zwarci i gotowi, aby pomóc Ci w dopasowaniu właściwego źródła zasilania.

Jaki agregat prądotwórczy na wynajem możemy Wam zaproponować? Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia takich producentów jak Iveco, Volvo, Cummins, Caterpillar, MAN, John Deere i wielu innych renomowanych wytwórców. Każdy ze sprzętów wyróżnia się nieco innymi parametrami, w szczególności wielkością, a także mocą. Czy jednak któreś cechy łączą wszystkie agregaty prądotwórcze z naszej wypożyczalni? Oczywiście – sprawność, funkcjonalność i wysoka wydajność!

Wynajem agregatu prądotwórczego - co i jak wybrać?

Przede wszystkim warto kierować się zasadą, zgodnie z którą nie zawsze więcej znaczy lepiej. Dlaczego? Przecież dałoby się wypożyczyć najmocniejszy sprzęt z oferty, zapewniający odpowiedni zapas mocy. Jest to prawda, ale tylko częściowo, ponieważ w grę mogą wchodzić… straty. Duży generator to duże spalanie, co prowadzi do wzrostu wydatków na paliwo. Jaka jest alternatywa? Jeżeli docelowo będą miały być zasilane niewielkie urządzenia, warto zdecydować się na wynajem mniejszego agregatu prądotwórczego. Oczywiście i takie mamy w swojej ofercie. Zazwyczaj cechują się niewielkimi gabarytami, więc można je łatwo przenieść z miejsca na miejsce. W przypadku większego zapotrzebowania na energię warto z kolei postawić na wypożyczenie agregatu prądotwórczego o większej mocy. Nie należy jednak oszczędzać, ponieważ może i słabsze generatory są tańsze, ale zapewnią spore kłopoty z dostarczeniem optymalnej ilości zasilania.

Niezależnie, czy szukacie dużego, czy też małego agregatu prądotwórczego – nasza firma zapewni Wam wariant dopasowany do wszelkich potrzeb. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, co wybrać, nasi eksperci służą fachową pomocą!

Zadzwoń