DG Tech

Części i serwis agregatów Volvo

Home »  Części i serwis agregatów Volvo

Szwecja jest jednym ze skandynawskich krajów, które na ogół kojarzy się z trudnymi warunkami pogodowymi. Jak każdy wie – nieobce są tam srogie zimy, wilgoć oraz chłód! Nic więc dziwnego, że właśnie stamtąd pochodzi firma Volvo, czyli uznany producent samochodów osobowych, pojazdów specjalistycznych, a także silników i części motoryzacyjnych przystosowanych do wymagających okoliczności. Asortyment tego przedsiębiorstwa już od wielu lat uchodzi za jeden z najwytrzymalszych urządzeń dostępnych na rynku. Silniki szwedzkiego producenta są również wykorzystywane w maszynach prądotwórczych. Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą i serwisem agregatów Volvo!

Szeroki wybór części do agregatów prądotwórczych Volvo

Co zrobić w przypadku, gdy z powodu nagłej awarii dopływ prądu zostanie zatrzymany? Oczywiście skorzystać ze specjalnego generatora energii. Jednak, by było to możliwe w każdym momencie, należy zadbać o jego stan. W tym celu przeprowadzamy naprawy agregatów prądotwórczych Volvo, podczas których wymienimy lub zregenerujemy wszelkie elementy zgodnie z instrukcjami podanymi przez producenta. Co to da w praktyce? W dużym skrócie – urządzenia zyskają „drugie życie”. Może to polegać na przywróceniu wydajności sprzed momentu uszkodzenia, a w niektórych przypadkach na możliwości ponownego uruchomienia i eksploatowania generatora.

Dlaczego regularna kontrola i serwis agregatów prądotwórczych Volvo ma tak ogromne znaczenie? Wystarczy wyobrazić sobie organizację dużego festiwalu w plenerze. Wiele tego rodzaju imprez odbywa się z dala od zabudowy miejskiej, a tym samym podłączenie sprzętów do głównej instalacji nie wchodzi w grę. Co się przyda w takim przypadku? Na przykład agregaty prądotwórcze Volvo, ale należy zadbać o ich nienaganny stan techniczny, ponieważ niesprawny sprzęt mógłby nieść za sobą takie konsekwencje jak anulowanie festiwalu albo duże opóźnienie.

To właśnie dlatego na ogół zakłada się, że przeglądy powinny być przeprowadzane przynajmniej raz w miesiącu. Jaki jest tego cel? W ten sposób będzie można mieć pewność, że urządzenie nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie!

Aby Wasz agregat zawsze był w gotowości – nasz serwis zajmie się całym procesem konserwacji, naprawy lub wymiany uszkodzonych części. Jeżeli tylko chcecie skorzystać z naszych usług – zachęcamy do kontaktu, a chętnie pomożemy!

Zadzwoń