DG Tech

Przeglądy okresowe

Home »  Przeglądy okresowe

Co pozwala na niezawodną i nieprzerwaną eksploatację agregatów prądotwórczych? Przeglądy, które powinny być przeprowadzane cyklicznie oraz – jeśli to koniecznie – ich ewentualne naprawy. Tylko w ten sposób można zyskać pewność, że urządzenie nie ulegnie uszkodzeniu akurat wtedy, gdy będziemy go najbardziej potrzebować. Chcesz skorzystać z możliwości badania albo przeglądu konserwacyjnego agregatu prądotwórczego, który posiadasz? Z nami to możliwe! Przeprowadzimy kompleksową kontrolę, a na końcu wystawimy protokół z przeglądu agregatu prądotwórczego dokumentujący zrealizowane czynności!

Okresowy przegląd agregatów prądotwórczych - co jaki czas go wykonywać?

Czy przeglądy agregatów prądotwórczych raz w roku albo co sześć miesięcy okażą się dostatecznie regularne? Z doświadczenia wiemy, że nie. To zupełnie jak z samochodem, a konkretniej z jego akumulatorem – w momencie, gdy auto nie jest systematycznie doglądane oraz uruchamiane, może dojść do sytuacji rozładowania ogniwa. Właśnie z tego względu proponujemy przegląd okresowy agregatów prądotwórczych przynajmniej raz na miesiąc. Można go wykonać samodzielnie, poprzez kontrolę ilości paliwa i stanu poszczególnych elementów, ale jeszcze bezpieczniejsza i wydajniejsza okaże się wizyta u mechanika lub diagnosty. Dlaczego? Głównie z tego względu, że zostaną przeprowadzone całościowe testy agregatów prądotwórczych – zarówno, jeśli chodzi o ich zabezpieczenia, rezystancję uzwojeń, jak i izolację. Ponadto doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na szeroko pojętej mechanice oraz elektryce.

Co się z kolei stanie z agregatami prądotwórczymi, kiedy przegląd wykaże ich niesprawność? Nic straconego, ponieważ dokonamy kompleksowych napraw uszkodzonych elementów poprzez ich renowację albo wymianę na nowe. Skąd klient będzie wiedział, jakie prace zostały przez nas przeprowadzone w trakcie przeglądu agregatów prądotwórczych? Z protokołu, który Wam dostarczymy zaraz po wykonaniu zlecenia. Znajdziecie w nim pełen kosztorys oraz dokładny opis działań.

Co oprócz przeglądu agregatów prądotwórczych? Badania!

Co można zyskać dzięki kompleksowym badaniom, jakie jesteśmy w stanie zapewnić? Przede wszystkim na ich podstawie wykażemy oraz udokumentujemy stan faktyczny, w jakim znajduje się generator. Podczas testowania agregatów prądotwórczych sprawdzimy, czy izolacja oraz wszelkie zabezpieczenia są w normie, a także przekonamy się, czy wydajność urządzenia nie uległa zmianie. A może w Waszym domu albo firmie zwiększyło się zapotrzebowanie na energię? Nie trzeba od razu kupować nowego generatora – wystarczy skontaktować się z nami! Jak możemy pomóc? Rozpracujemy oraz zaplanujemy łączenie agregatów prądotwórczych o mniejszych parametrach, zapewniając tym samym zarówno zadowalającą efektywność, jak i opłacalność – ekologiczną oraz ekonomiczną.

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmie się Waszymi generatorami od A do Z – serdecznie zachęcamy Was do kontaktu. Gwarantujemy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zadzwoń