DG Tech

Części i serwis agregatów Deutz

Home »  Części i serwis agregatów Deutz

agregaty prądotwórcze

Przedsiębiorstwo Deutz to firma z wyjątkowo bogatą historią – jej geneza sięga 1864 roku. Od czego wszystko się zaczęło? Działalność zapoczątkowało dwoje konstruktorów, którym udało się opracować model silnika czterosuwowego. W późniejszym czasie spalinowe urządzenie zyskało na tyle dużą popularność, że powstała pierwsza na świecie fabryka silników spalinowych. Współcześnie konstrukcje te służą także do montowania i napędzania przenośnych źródeł energii – agregatów prądotwórczych. Deutz udowadnia, że także i pod tym względem nie ma sobie równych. Z kolei naszym zadaniem jest zapewnienie sprawności tych urządzeń, dlatego prowadzimy profesjonalny serwis agregatów Deutz!

Kompleksowa naprawa w serwisie agregatów prądotwórczych Deutz


Każdy nawet najlepszy i najbardziej ceniony sprzęt prędzej czy później może się zepsuć. Niektóre elementy po prostu ulegają eksploatacji, przez co cały silnik stanie się mniej wydajny lub – w gorszym przypadku – przestanie działać. Co może być w takim przypadku koniecznie? Oczywiście regeneracja i serwis. Jako specjaliści w zakresie realizacji napraw agregatów Deutz, przeprowadzimy niezbędne działania, pozwalające na oszacowanie, co uległo awarii. Innymi słowy, w pierwszej kolejności zawsze w grę wchodzi przegląd.

W przypadku wykrycia usterki staramy się stwierdzić, czy dany element może zostać odnowiony, czy też należy wymienić go na nowy. Skąd wziąć oryginalne części do agregatów prądotwórczych Deutz albo ich zamienniki? Oczywiście z naszego serwisu, a po zakupie zajmiemy się ich montażem.

Częstszy przegląd to mniej napraw


Każdy, kto posiada urządzenia – zarówno mechaniczne, elektryczne, jak i elektroniczne – oczekuje, że będą one działać przez długi czas. W tym celu przeważnie wybiera się droższy sprzęt, ale czy to jedyne rozwiązanie? Oczywiście, że nie, bo gwarancją sprawnego urządzenia jest regularne dbanie o jego stan i przeprowadzanie cyklicznych przeglądów – tak samo jest w przypadku agregatów prądotwórczych. Na ogół przyjmuje się, że minimalny odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi kontrolami to 3 miesiące, choć z doświadczenia wiemy, że lepiej skrócić te odstępy do 1 miesiąca. Dlaczego? Dzięki temu nie przeoczy się ewentualnego braku płynów eksploatacyjnych lub uszkodzonych elementów. Warto też działać zgodnie z regułą zakładającą, że częstsza kontrola to mniejsze wydatki na późniejsze, ewentualne naprawy.

Wasz agregat prądotwórczy Deutz uległ uszkodzeniu lub zwyczajnie chcecie, by został przeprowadzony jego przegląd? W takim przypadku oddajcie go w ręce specjalistów, a sprawdzimy, czy jego stan techniczny jest w normie! Na sam koniec sporządzimy niezbędny protokół, w którym znajdziecie informacje na temat wykonanych prac od A do Z. Jako eksperci od agregatów Deutz gwarantujemy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zadzwoń