DG Tech

Agregaty przenośne

Home »  Agregaty przenośne

Czy można zapobiec problemom związanym z brakiem prądu podczas budowy domu albo prac na działce? Pewnie, że tak — w dzisiejszych czasach to żaden problem! Wystarczy postawić na agregat przenośny, który raz-dwa zabierzemy praktycznie w każde miejsce. A może chodzi o zorganizowanie niewielkiego wydarzenia — koncertu, spotkania autorskiego czy też wystaw? Ogromną zaletą, jaka wyróżnia przenośne agregaty prądotwórcze, jest niewątpliwie stosunkowo niewielka konstrukcja. To właśnie jej zawdzięcza się możliwość łatwego transportu z miejsca na miejsce. Warto też dodać, że niektóre agregaty przenośne są nawet wyposażone w komfortowe kółka. Potrzebujecie tego typu urządzenia albo rozglądacie się za zaufanym serwisem, który odnowi Wasz sprzęt? Żaden problem! Każdy przenośny agregat prądotwórczy po wizycie u nas będzie funkcjonować jak nowy!

Przenośne agregaty prądotwórcze — spalinowe i bezawaryjne

Posiadacie przenośną prądnicę, która niefortunnie uległa uszkodzeniu? A może szukacie odpowiedniego sprzętu — czy to na wynajem, czy na sprzedaż — pozwalającego na dostarczenie energii wszędzie tam, gdzie potrzebujecie? Właśnie u nas skorzystacie z kompleksowych usług od A do Z. Przenośny agregat prądotwórczy spalinowy zaczął wydawać dziwne odgłosy, a jego praca wyraźnie uległa pogorszeniu? Oddaj go nam, a — według przysłowia — sprawdzimy, co w trawie piszczy. Jeżeli po przeglądzie okaże się, że urządzenie zostało uszkodzone, praktycznie od razu je naprawimy, wymieniając zużyte części oraz uzupełniając płyny eksploatacyjne.

Jeśli z kolei chodzi o wynajem lub sprzedaż, to w naszej ofercie znajdziecie agregaty wyposażone między innymi w silniki Volvo, Iveco, Honda, Mitsubishi, MAN czy też Paccar. Aż chce się powiedzieć „od wyboru do koloru!”. Zainteresowani? Jeżeli tak — nie zwlekajcie! Zachęcamy do kontaktu, a w razie ewentualnych pytań lub wątpliwość — możecie na nas liczyć!

Zadzwoń