DG Tech

Części i serwis agregatów Kohler

Home »  Części i serwis agregatów Kohler

Firma Kohler funkcjonuje na rynku już od ponad 100 lat, chociaż na samym początku… praktycznie nie miała nic wspólnego z generatorami energii. Wstępnie przedsiębiorstwo to specjalizowało się w wykonywaniu narzędzi rolniczych oraz żelaznych odlewów, ale z biegiem lat postawiono na coś więcej. W efekcie rozpoczęto produkcję wyposażenia łazienek, następnie małych silników, a „wisienką na torcie” okazały się generatory prądotwórcze Kohler. Mimo że przedsiębiorstwo ma za sobą ogrom doświadczenia ze względu na założenie w 1873 roku, to trzeba pamiętać, że żaden sprzęt nie jest niezniszczalny. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ jako profesjonalny serwis proponujemy naprawę agregatów prądotwórczych Kohler od ogółu do szczegółu, kiedy tylko będzie to potrzebne!

Kilka słów o eksploatacji agregatów Kohler

Agregaty prądotwórcze to urządzenia, które są wykorzystywane w miejscach, gdzie dostęp do głównej sieci energetycznej jest znacznie utrudniony. Przykład? Budowa autostrady, prace leśne czy organizowanie wielkiego festiwalu muzycznego z dala od miejskich zabudowań. Tym samym można od razu zauważyć, że takie generatory są „męczone” i intensywnie eksploatowane. Z tego względu nikogo nie powinna dziwić sytuacja, w której… ulegną usterce w najmniej spodziewanym momencie. A to zostanie uszkodzona świeca zapłonowa, a to pompa paliwa. Co wtedy zrobić? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest naprawa w serwisie agregatów Kohler!

Wymiana części do agregatów prądotwórczych Kohler czy regeneracja?

Z jednej strony może wydawać się, że regeneracja zazwyczaj będzie tańsza aniżeli zakup nowych części. Czy to rozsądny sposób myślenia? Niezupełnie, ponieważ trzeba liczyć się z możliwością ich ponownej usterki, a tym samym naprawy. Ot, błędne koło. Z kolei wybierając nowe podzespoły od zaufanego serwisu można mieć pewność, że wszelkie elementy są oryginalne, a więc będą mogły funkcjonować bez żadnych zastrzeżeń. Gdzie z kolei zaopatrzyć się w takie części? Na przykład u nas. Proponujemy rozmaite podzespoły, ale również ich montaż bądź naprawdę całego agregatu Kohler, który posiadacie. Jeżeli nie jesteście pewni czy wszystko działa w najlepszym porządku, proponujemy także przeprowadzenie przeglądu od deski do deski. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, skontaktujcie się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby sprawność Waszego agregatu Kohler została — zgodnie z przysłowiem — dopięta na ostatni guzik!

Zadzwoń