DG Tech

Części i serwis agregatów MAN

Home »  Części i serwis agregatów MAN

Chyba każdy kojarzy niemieckie powiedzenie „Ordnung muss sein”, które w języku polskim tłumaczone jest jako „porządek musi być”. To określenie w doskonały sposób opisuje strukturę niemieckiego społeczeństwa, a także funkcjonujących w tym europejskim kraju przedsiębiorstw. Przykładem może być firma MAN, która swoją działalność rozpoczęła w… 1758 roku! Początkowo silniki wykorzystywano do napędu urządzeń produkcyjnych, ale z biegiem lat wiele się zmieniło. Dziś na przykład firma oferuje szereg specjalistycznych pojazdów ciężarowych, autobusów, silników oraz generatorów energii. A jaki my mamy związek z tym producentem? Proponujemy kompleksowy serwis agregatów prądotwórczych MAN!

Co oferuje serwis agregatów MAN?

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat przedsiębiorstwo MAN przygotowało naprawdę imponującą ofertę napędów. Zresztą to właśnie ta firma jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję silników Diesla, co miało miejsce w 1897 roku. Mimo tak ogromnego doświadczenia i fantastycznych wyrobów trzeba pamiętać, że silniki są urządzeniami mechanicznymi i w dowolnym momencie mogą ulec uszkodzeniu. Właśnie dlatego naszym zadaniem jest dbanie, by naprawa agregatów prądotwórczych MAN została zrealizowana bez żadnych problemów!
W momencie, gdy w nasze ręce oddacie agregaty prądotwórcze MAN, praktycznie od razu zabierzemy się do pracy. W pierwszej kolejności przeprowadzimy przegląd, dzięki któremu ustalimy, co uległo awarii. Niekiedy bywa tak, że wystarczy oczyścić dany element, a urządzenie odzyska sprawność, ale oczywiście nie jest to regułą. W momencie, gdy określimy, w czym tkwi problem, jesteśmy w stanie wybrać spomiędzy dwóch dostępnych opcji. Pierwsza z nich to wymiana części do agregatów prądotwórczych MAN na nowe, a druga to ich renowacja. Należy jednak brać pod uwagę, że niektóre podzespoły bywają na tyle wyeksploatowane, że praktycznie do niczego się już nie nadają. Kiedy taka sytuacja ma najczęściej miejsce? Wtedy, gdy nie zadba się o regularne przeglądy…

Zaufany serwis dla każdego posiadacza agregatu MAN

Doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak ważne są generatory energii, zapewniamy błyskawiczne naprawy agregatów MAN, bo czy można sobie wyobrazić przestój prac budowlanych przez problemy z zasilaniem? Oczywiście, że nie! Jeżeli chcesz skorzystać z kompleksowej reperacji albo przeprowadzenia przeglądu Twojego generatora – skontaktuj się z nami.
Zadzwoń