DG Tech

Części i serwis agregatów Perkins

Home »  Części i serwis agregatów Perkins

Sprawny agregat prądotwórczy to gwarancja stałego dostępu do energii elektrycznej – zarówno podczas awarii sieci, jak i w miejscach bez dostępu do zasilania. Jedną z firm, specjalizujących się w produkcji silników przeznaczonych do wytwórstwa generatorów jest między innymi Perkins. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1932 roku w Wielkiej Brytanii, a od 1998 należy do uznanego producenta Caterpillar. Agregaty prądotwórcze Perkins, wciąż cieszą się dużą popularnością. Nasza firma przeprowadza przeglądy oraz naprawy tych urządzeń – fachowo i sprawnie!

Sprzedaż części i naprawa agregatów prądotwórczych Perkins

Generatory Perkins są uważane za jedne z najlepszych w swojej klasie. Jaki jest tego powód? W dużym skrócie – opłacalność. Składa się na nią stosunkowo niska cena przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Mimo to należy pamiętać, że każdy sprzęt może się prędzej czy później zużyć, a jego części ulec uszkodzeniu. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy trzeba zaopatrzyć się w nowe urządzenie? Nasz serwis agregatów Perkins udowadnia, że absolutnie nie!

Niezależnie od tego, z jakiego powodu sprzęt odmówi posłuszeństwa – w naszym serwisie dokonamy niezbędnych napraw, które zostaną poprzedzone drobiazgowym przeglądem. Podczas badań sprawdzimy także, czy z jakiegoś powodu moc generatora nie została zmniejszona oraz, czy poziom zabezpieczeń jest w należytej normie. W momencie, gdy jakikolwiek element okaże się uszkodzony, zapewnimy jego regenerację lub – jeżeli to konieczne – wymianę na nowy. W naszym serwisie agregatów prądotwórczych Perkins doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oryginalne części do silników nie są najtańszym zakupem. Co w związku z tym proponujemy? Między innymi rozmaite zamienniki, których wydajność praktycznie nie różni się od elementów z wyższej półki!

Dlaczego naprawa agregatów Perkins jest tak ważna?

W dzisiejszych czasach mało kto potrafi sobie wyobrazić codzienność bez dostępu do elektryczności – w końcu bez niej byłby problem nawet z oświetleniem! Jeśli chodzi o same agregaty, mogą one skutecznie pomóc w miejscach bez możliwości podłączenia sprzętu do miejskiego generatora. Gdzie na przykład? Na oddalonych od miast budowach dróg czy podczas różnego rodzaju targów albo imprez masowych jak koncerty, czy festiwale. Uszkodzenie agregatu prądotwórczego mogłoby w efekcie zakłócić pracę lub zepsuć dobrą zabawę.

Aby tego uniknąć, w naszym serwisie zajmujemy się przeprowadzaniem gruntownych przeglądów oraz napraw. Jeżeli konieczna okaże się z kolei wymiana części, jesteśmy gotowi zaproponować ich różnorodne warianty – zarówno oryginały, jak i nieco tańsze zamienniki. Chcecie, by Wasze źródła zasilania nigdy Was nie rozczarowały? Z pewnością! Skontaktujcie się z nami, a dopilnujemy, aby nie zawiodły w najmniej oczekiwanym momencie!

Zadzwoń