DG Tech

Serwis agregatów Cummins

Home »  Serwis agregatów Cummins

Cummins to przedsiębiorstwo, które swoją działalność zapoczątkowało w Stanach Zjednoczonych w roku 1919. Wszystko zaczęło się od współpracy biznesmena Williama Glantona Irwina z mechanikiem i jednocześnie amatorskim wynalazcą — Clessie Lyle Cummins’em. W czasie I wojny światowej zauważyli oni, że silniki wysokoprężne są maszynami o ogromnym potencjale. Czy się mylili? Absolutnie nie. Jak z kolei wygląda współczesność przedsiębiorstwa Cummins? Oferuje ono liczne silniki do rozmaitych maszyn budowlanych, ciągników siodłowych czy autobusów. Jednak to nie wszystko, ponieważ w grę wchodzą także agregaty prądotwórcze Cummins, które — w razie uszkodzenia — jesteśmy gotowi raz-dwa zreperować!

Twój zaufany serwis agregatów prądotwórczych Cummins

Markę Cummins z całą pewnością kojarzy każdy pasjonat motoryzacji, w szczególności tej związanej z samochodami ciężarowymi. Ogromna moc, niski, dudniący dźwięk oraz wysoka wydajność w każdych warunkach to coś, co charakteryzuje silniki tej firmy. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie jest niezniszczalne, a co za tym idzie, nawet najlepsze maszyny prędzej czy później mogą ulec awarii. Właśnie dlatego prowadzimy serwis, dla którego naprawa agregatów Cummins to przysłowiowa pestka!

Jak wygląda naprawa w naszym serwisie?

Od czego w ogóle zaczynamy, jeśli w grę wchodzi naprawa agregatów prądotwórczych Cummins? Na samym wstępie oczywiście od przeglądu. Wyłącznie w taki sposób dowiemy się, co jest nie tak oraz jakie podjąć działania. Niekiedy wystarczy regeneracja niektórych komponentów, a nawet dość proste zadania, czyli przeczyszczenie elementu, ale… trzeba jednak brać pod uwagę możliwość, że niekiedy należy przeprowadzić wymiany części. Co wtedy? Po prostu możecie na nas liczyć także w tym przypadku!

Wasz agregat prądotwórczy marki Cummins został uszkodzony? A może coś uległo zmianie — zaczął wydawać dziwne odgłosy albo jego wydajność zmalała? W każdym przypadku chętnie Wam pomożemy! Skontaktujcie się z nami, aby ustalić termin wizyty, a każde urządzenie doprowadzimy do stanu świetności!

Zadzwoń