DG Tech

Serwis agregatów Pex-Pool

Home »  Serwis agregatów Pex-Pool

Czym jest Pex-Pool? To polskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w szeroko pojętej mechanice. Głównym założeniem firmy jest ciągły rozwój technologiczny i usprawnianie przygotowywanych przez nią sprzętów. Owocami tej strategii są między innymi agregaty prądotwórcze Pex-Pool Plus. Co je wyróżnia? Projektowanie z najlepszych komponentów, z czego „serce”, a więc silnik, to konstrukcje pochodzącego od sprawdzonych producentów. I tak też w tych polskich prądnicach znajdziemy mechanizmy od Scania, Honda czy Iveco. Jaka jest z kolei nasza rola? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy sprzęt ze wszystkich może prędzej czy później ulec uszkodzeniu, a tym samym prowadzimy serwis agregatów Pex-Pool Plus!

agregaty prądotwórcze

Naprawa agregatów Pex-Pool Plus od A do Z

Czy można sobie wyobrazić posiadanie awaryjnego agregatu, który… sam uległ awarii? Oczywiście, że nie! W takim przypadku nagłe sytuacje związane z ograniczeniem dopływu prądu mogłyby doprowadzić do swego rodzaju paraliżu danej firmy czy niekiedy całych osiedli mieszkaniowych. Co może się do tego przyczynić? Na przykład upadek drzewa na sieć wysokiego napięcia w trakcie nawałnicy. Gdyby coś takiego się wydarzyło, agregat zapewniłby energię nawet w tak niefortunnej sytuacji. Co jednak zrobić, gdy prądnica będzie uszkodzona? Tu właśnie w grę wchodzi nasz serwis agregatów prądotwórczych Pex-Pool Plus! 
agregaty prądotwórcze

Niezależnie od tego, czy Wasza prądnica zaczęła funkcjonować mniej efektywnie, czy też absolutnie nie chce się uruchomić — w naszym serwisie sprawdzimy, co jest nie tak. W pierwszej kolejności przeprowadzimy oczywiście przegląd, bo tylko na jego podstawie stwierdzimy, jakie kroki należy podjąć. Następnie w grę wchodzi już po prostu naprawa agregatów prądotwórczych Pex-Pool Plus. Na czym ona polega? Najczęściej na przeczyszczeniu komponentów, uzupełnieniu płynów eksploatacyjnych, ale też — jeśli to konieczne — wymianie zużytych części.

Jesteście zainteresowani naszymi usługami, ponieważ posiadany przez Was agregat Pex-Pool uległ usterce albo zaczął pracować zupełnie inaczej niż wcześniej? W takim przypadku nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby urządzenie odzyskało swój dawny „blask”!

Zadzwoń