DG Tech

Serwis agregatów Pramac

Home »  Serwis agregatów Pramac

Agregaty prądotwórcze są niezwykle praktycznymi urządzeniami, umożliwiającymi dostarczanie elektryczności zarówno wtedy, gdy nastąpiła awaria sieci energetycznej, jak i wszędzie tam, gdzie dostęp do niej jest ograniczony. Warto w tym miejscu wspomnieć o pewnej ciekawostce, dotyczącej… muzyki. W latach 90. pewien zespół rockowy postanowił zagrać koncert na środku… pustyni. Ze względu na problemy z dostępem do prądu zdecydowali się na skorzystanie z agregatów. Ten przykład nie dość, że wskazuje na praktyczność prądnic, to dodatkowo na ich wszechstronność. Czy z kolei my mamy coś wspólnego z tymi maszynami? Jak najbardziej, ponieważ prowadzimy renomowany serwis agregatów Pramac!

Co robić, gdy agregaty prądotwórcze Pramac uległy usterce?

W wielkim skrócie — skontaktować się z DG Tech, czyli serwisem agregatów prądotwórczych Pramac! Przeprowadzimy kompleksowy przegląd oraz ewentualną naprawę tak, aby Wasze urządzenie odzyskało dawną sprawność. Kiedy w ogóle zdecydować się na oddanie w nasze ręce prądnicy? W każdym przypadku, gdy zauważycie ich nierówną pracę, usłyszycie dziwne odgłosy jak chrobotanie bądź zgrzyty, a także — co akurat oczywiste — wtedy, gdy sprzętu nie da się uruchomić.

Jak wcześniej zostało wspomniane, pierwszym krokiem w momencie, gdy zabierzemy się do pracy, jest przegląd. To właśnie podczas tej czynności skontrolujemy wszystkie elementy najbardziej narażone na zepsucie. Co wchodzi w grę? Między innymi świece zapłonowe, akumulator, kondensator, filtry, gaźnik, jak i przewody. Następnie, jeżeli to konieczne, zaczyna się naprawa agregatów Pramac. Niekiedy wystarczy zwykłe przeczyszczenie elementów, ale nie zawsze jest to takie proste. Czasem niezbędna okazuje się regeneracja komponentów o ile to opłacalne. A co, jeżeli nie? W takim przypadku naprawa agregatów prądotwórczych Pramac musi opierać się na wymianie części. Proponujemy zarówno ich zamienniki, jak i oryginały — w zależności od Waszej decyzji.

Postawcie na zaufany serwis Pramac!

Aby mieć pewność, że Wasze urządzenie będzie w 100% sprawne skorzystajcie z renomowanego serwisu agregatów Pramac. Oddając prądnice w nasze ręce, będziecie mieć pewność porządnie wykonanych prac. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno przegląd, jak i naprawa były przeprowadzone idealnie w każdym calu. Jesteście zainteresowani? W takim razie czekamy na kontakt!
Zadzwoń