DG Tech

Części do agregatów

Home »  Części do agregatów

Agregat prądotwórczy to jeden z elementów odpowiadających za stały dostęp do energii bez względu na to, gdzie się w danej chwili przebywa. Urządzenia te można między innymi znaleźć na imprezach plenerowych, placach budowy czy w warsztatach samochodowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mogą one ulec uszkodzeniu, dlatego proponujemy szeroką ofertę części do agregatów prądotwórczych!

Dystrybutor części zamiennych do agregatów

Czy uszkodzenie generatora energii musi wiązać się z koniecznością kupna nowego sprzętu? Nasza firma udowadnia, że absolutnie nie! Aby uniknąć kosztownego zakupu, zajmujemy się sprzedażą części do agregatów prądotwórczych – chińskich zamienników, a także takich, które pochodzą bezpośrednio od producenta. Co proponujemy? Tak naprawdę wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a więc części do układu spalinowego, prądotwórczego czy paliwowego, wirniki, woltomierze i bezpieczniki, ale też niezbędne części eksploatacyjne do agregatów – na przykład filtry czy oleje. A co, jeśli nie potrafisz samodzielnie dokonać wymiany? Nie musisz się o nic martwić – zajmiemy się tym w naszym serwisie!

Dlaczego warto wybrać części zamienne do agregatów prądotwórczych?

Nie ma co ukrywać, oryginalne części do agregatu prosto od producenta to zwykle droga sprawa. A jak to wygląda w przypadku zamienników? Są zdecydowanie tańsze, a przy tym – jeśli się je odpowiednio dobierze – ich wydajność jest porównywalna do oryginałów. Czy w takim razie, jeżeli w grę wchodzi naprawa, zamienniki części agregatu prądotwórczego będą dobrym rozwiązaniem? Naszym zdaniem tak! W ten sposób zaoszczędzicie sporą ilość pieniędzy, a na dodatek stan urządzenia powróci do momentu sprzed awarii.

Nadal macie wątpliwości, co zostało uszkodzone w agregacie prądotwórczym i jakie części zamienne są do niego potrzebne? Jeśli tak – skontaktujcie się z nami! Przeprowadzimy kompleksową kontrolę i przegląd generatorów, a tym samym precyzyjnie dopasujemy każdy element, w tym filtry i inne części eksploatacyjne do agregatów prądotwórczych. Z nami nie ma mowy o żadnym niedoborze energii elektrycznej!

W proponowanym asortymencie możecie znaleźć praktycznie każdy element, dzięki któremu Wasz generator z powrotem stanie się w pełni efektywny.

Zadzwoń