DG Tech

Części i serwis agregatów MTU

Home »  Części i serwis agregatów MTU

MTU to niemieckie przedsiębiorstwo, które słynie z innowacyjnych rozwiązań oraz jednej z najszerszych ofert w zakresie produkcji silników. Firma ta wytwarza napędy wykorzystywane w takich branżach jak lotnictwo, kolejnictwo, transport drogowy, czy też w przemyśle naftowym lub gazowym. Wykorzystuje się je także do produkcji agregatów prądotwórczych. MTU udowadnia w ten sposób, że jest liczącym się graczem na rynku silników oraz potrafi dostosować się do okoliczności i potrzeb. Posiadacie sprzęt tego producenta i szukacie fachowców, którzy zadbają o przeglądy i naprawy? Dobrze trafiliście – proponujemy kompleksowy serwis agregatów MTU!

Naprawa agregatów prądotwórczych MTU - kiedy jest potrzebna?

By móc stwierdzić, kiedy są istotne konserwacje i naprawy agregatów, warto najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie – do czego są one wykorzystywane? Jedną z ich funkcji jest zapewnienie awaryjnego źródła energii. Z tego względu urządzenia te często znajdzie w rozmaitych fabrykach – w razie awarii sieci elektrycznej praca nie zostanie przerwana, ponieważ na czas usterki zasilanie będzie płynąć ze spalinowego generatora. A co w przypadku, gdy prądnica ulegnie uszkodzeniu? Nie pozostanie nic innego jak naprawa agregatów MTU!

Aby stwierdzić, co uniemożliwia korzystanie z generatora, w pierwszej kolejności wykonujemy dokładny przegląd. W trakcie tej czynności skontrolujemy wszystkie najważniejsze elementy takie jak filtry paliwa bądź stan oleju. Co to da? Na tej podstawie nasz serwis agregatów prądotwórczych MTU stwierdzi, jakie prace naprawcze okażą się niezbędne do wykonania. A co w przypadku, gdy awarii ulegnie jakiś komponent ze względu na wyeksploatowanie? Możemy zaproponować nowe części do agregatów prądotwórczych MTU – zarówno oryginalne, jak i ich nieco tańsze zamienniki. Pozwala nam to na przeprowadzenie prac na miejscu krok po kroku bez żadnych przerw!

Zadbaj o stan swojego agregatu z naszym serwisem

Firma MTU słynie ze swojej wysokiej jakości i renomy, ale należy pamiętać, że żaden sprzęt nie będzie niezniszczalny. By służył długi czas, konieczne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów oraz ewentualnych napraw. Nie wiesz jak się za to zabrać? Nic nie szkodzi – przekaż nam swój generator, a dokonamy wszystkich działań, prowadzących do jego regeneracji. Masz naszą gwarancję!

Zadzwoń