DG Tech

Naprawy pogwarancyjne

Home »  Naprawy pogwarancyjne

Uszkodzenie agregatu w momencie, gdy jego okres gwarancyjny nie minął to jeszcze nic straconego. Ot, wystarczy skontaktować się z odpowiednim serwisem, a ten raz-dwa zajmie się sprawą zupełnie za darmo. Co jednak w przypadku, kiedy w grę wchodzi naprawa pogwarancyjna agregatu prądotwórczego? Tu sprawa ma się już nieco inaczej. Z jednej strony zakres usług wykonywanych przez serwis pogwarancyjny agregatów jest dużo szerszy, ale coś za coś – prowadzone konserwacje są w tym przypadku odpłatne. Jeżeli szukasz miejsca, w którym naprawy pogwarancyjne agregatów zostaną wykonane w niskiej cenie – skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Serwis pogwarancyjny agregatu prądotwórczego - kiedy z niego skorzystać?

Czy taki serwis świadczy swoje usługi wyłącznie w przypadku, gdy skończy się gwarancja? Choć po określeniu „pogwarancyjny” można dojść do takich wniosków, nie jest to w 100% zgodne z prawdą. Przecież niekiedy następują zdarzenia losowe, w których to nie producent, a zwykły błąd ludzki jest odpowiedzialny za usterkę. Na co się zdecydować w takiej sytuacji, by ponownie doprowadzić do stanu używalności posiadane agregaty? Naprawy pogwarancyjne będą najlepszą, a w zasadzie jedyną opcją!

Naprawa pogwarancyjna agregatów prądotwórczych to sposób na zregenerowanie urządzenia po tym, gdy to uległo zepsuciu przez korzystanie w sposób niezgodny z zaleceniami producenta. Przykład? Chociażby niezadbanie o regularne przeglądy oraz wymiany takich elementów jak filtry powietrza bądź paliwa.

Kompleksowa reperacja agregatów w serwisie pogwarancyjnym

Jeżeli Wasz generator prądu uległ uszkodzeniu w momencie, gdy okres gwarancyjny już się niestety skończył – skorzystajcie z naszej oferty! Wykonamy wszelkie naprawy pogwarancyjne agregatu prądotwórczego niezależnie od tego, w czym tkwi szkopuł! Silnik nie chce się uruchomić? A może jego wydajność ni stąd, ni zowąd drastycznie zmalała? Niczym nie musicie się martwić, bo gdy w grę wchodzą agregaty, naprawa pogwarancyjna w naszym serwisie będzie strzałem w dziesiątkę pod każdym względem!

Zadzwoń