DG Tech

Serwis agregatów Himoinsa

Home »  Serwis agregatów Himoinsa

XXI wiek bez cienia wątpliwości można nazwać epoką elektryczności, bo jak wyobrazić sobie współczesność bez prądu? To wprost nieprawdopodobne! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę przedsiębiorstwo Himoinsa, czyli hiszpański producent generatorów prądu. Co wyróżnia agregaty prądotwórcze Himoinsa na tle innych konstrukcji tego rodzaju? Przede wszystkim budowa z komponentów przygotowanych przez opisywaną firmę – bez udziału innych przedsiębiorstw. Z kolei, jeśli chodzi o naszą rolę, to proponujemy Wam serwis agregatów Himoinsa na najwyższym poziomie!

Regularny przegląd to bezproblemowa wydajność

Czy można korzystać z urządzeń bez przeprowadzania ich regularnych przeglądów? Teoretycznie tak, ale prędzej czy później takie działanie może skończyć się niemałą katastrofą. Chodzi oczywiście o uszkodzenie, przez które konieczna okaże się gruntowna naprawa w serwisie agregatów prądotwórczych Himoinsa. W czym tkwi szkopuł? Jeżeli nie dopilnuje się regularności przeglądów czy wymian wyeksploatowanych części, urządzenie może zostać całkowicie zepsute, a tym samym koszta potrzebne do reperacji drastycznie wzrosną.
agregaty prądotwórcze

Na czym polega naprawa agregatów Himoinsa?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co uległo zepsuciu. Nastąpiła usterka filtru paliwa albo powietrza? A może w grę wchodzi wymiana jednego z wtrysków lub świecy zapłonowej? Niezależnie od tego, co przeszkadza w wydajnym funkcjonowaniu Waszego agregatu prądotwórczego, w naszym serwisie zajmiemy się naprawą od podszewki!

W pierwszej kolejności – by określić, co zostało uszkodzone – przeprowadzamy gruntowny przegląd, podczas którego najpierw sprawdzimy stan filtrów, oleju oraz innych płynów eksploatacyjnych. Dalej w grę wchodzą już bardziej specjalistyczne prace, pozwalające na wykrycie najdrobniejszych niezgodności. Co jednak może sugerować, iż potrzebna jest naprawa agregatów Himoinsa? Warto zwrócić uwagę na pracę silnika: jeśli jest ona głośniejsza niż zazwyczaj, nierówna a moc gołym okiem spada – wówczas niezłocznie trzeba się temu przyjrzeć! Gwarantujemy, że nasze działania pozwolą zregenerować i „ożywić” każdą konstrukcję! Jesteście zainteresowani? W takim razie czekamy na kontakt!

Zadzwoń