DG Tech

Części i serwis agregatów Doosan

Home »  Części i serwis agregatów Doosan

Korea Południowa jest krajem położonym we wschodniej części Azji, słynącym z dynamicznego rozwoju technologicznego. Zresztą to właśnie z tego państwa pochodzi wielu czołowych producentów urządzeń mechanicznych i elektronicznych, w tym uznane przedsiębiorstwo zajmujące się wytwórstwem specjalistycznych maszyn budowlanych i agregatów prądotwórczych – Doosan. Już od schyłku XIX wieku firma ta udowadnia swoją niezawodność, ale jej maszyny – jak każde urządzenie – mogą prędzej czy później ulec awarii. W przypadku usterki wkraczamy my, proponując profesjonalny serwis agregatów prądotwórczych Doosan!

Co wyróżnia silniki i agregaty Doosan?

Koreańskie silniki Doosan słyną ze swojej prostoty i stosunkowo nieskomplikowanej konstrukcji. Czy to wada? Absolutnie nie, ponieważ dzięki temu ich naprawa jest zdecydowanie łatwiejsza! Dodatkowo tego rodzaju struktura pozwala na korzystanie z paliw gorszej klasy ze względu na lepszą wytrzymałość. Wiemy jednak z doświadczenia, że najlepiej korzystać z ropy wysokiej jakości, kiedy tylko się da. Dlaczego? W ten sposób podniesie się żywotność silnika między innymi przez niższą eksploatację jego podzespołów. Co jednak zrobić, gdy mimo wszystko dojdzie do awarii? Skontaktować się z nami, a dokonamy niezbędnych napraw!

Kompleksowy serwis agregatów Doosan

Dlaczego tak istotne jest dbanie o stan generatorów? By móc to łatwiej zrozumieć, warto wyobrazić sobie jedno z miejsc, w których agregaty są regularnie wykorzystywane – plac budowy. Urządzenia, o których mowa to niekiedy jedyne źródło energii, pozwalające na używanie niezbędnych narzędzi i sprzętów. Bez zasilania nie będzie działać żadna betoniarka, wiertarka czy inne przyrządy elektryczne. Co jeszcze spowoduje brak prądu? Ot, po prostu wstrzymanie robót. Właśnie dlatego tak ważna jest regularna naprawa agregatów prądotwórczych Doosan – zminimalizuje ona ryzyko konieczności przerwania prac z uwagi na niedobór zasilania.

W naszym serwisie dokonamy kompleksowych napraw agregatów Doosan od A do Z. Tym samym możecie być pewni, że wymienimy lub – jeżeli to możliwe – zregenerujemy wszelkie elementy. W grę wchodzą zarówno filtry, płyny eksploatacyjne, uszczelki, jak i inne komponenty. Gdzie zaopatrzyć się w niezbędne podzespoły? Na przykład u nas, ponieważ oferujemy oryginalne części do agregatów prądotwórczych Doosan oraz ich tańsze, lecz równie wydajne zamienniki. A co po samej naprawie? Po zakończeniu przeglądu i dokonaniu wymaganych działań naprawczych sporządzimy protokół dokumentujący zrealizowane przez nas czynności krok po kroku.

Twój agregat prądotwórczy uległ uszkodzeniu i nie możesz kontynuować prac przez brak zasilania? Nie musisz się martwić – skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprzęt odzyskał dawną sprawność!

Zadzwoń