DG Tech

Części i serwis agregatów Eisemann

Home »  Części i serwis agregatów Eisemann

Mając do czynienia z produktami firmy Eisemann zawsze warto pamiętać o sławnym wynalazcy o takim samym nazwisku jak nazwa przedsiębiorstwa. Gdyby nie on, nie byłoby bowiem wielu innowacji, jeśli chodzi o prądnice oraz sprzęt wykorzystywany w branży motoryzacyjnej. W formie ciekawostki warto też wspomnieć o tym, że Ernst Eisemann wynalazł gramofon, o którego patent „walczył” z samym Thomasem Edisonem. Jak się to skończyło? Mówiąc krótko — Eisemann wygrał!

Mimo że agregaty prądotwórcze Eisemann są wytwarzane w Niemczech, słynących z produktów wysokiej jakości, czy tak, czy siak może dojść do sytuacji ich uszkodzenia. Co wtedy zrobić? Na pewno nie zalecamy rwać włosów z głowy, lecz skontaktować się z nami, a przeprowadzimy kompleksowe naprawy agregatów Eisemann!

Ordnung muss sein, czyli niemiecka jakość agregatów Eisemann

Działalność przedsiębiorstwa Eisemann rozpoczęła się już w 1890 roku, a tym samym stale funkcjonuje od ponad 100 lat. Nie ma się co dziwić, że firma ta ma już swoje tradycje i sposób na produkcję asortymentu. Idealnym przykładem są, chociażby przewody pokryte warstwą włókna szklanego zapobiegające uszkodzeniom. Oprócz tego w grę również wchodzi klasa odporności IP-54, co gwarantuje zarówno ochronę przed zapyleniem, jak i przed wilgocią.

Jak każdy sprzęt, prędzej czy później może jednak dojść do awarii z wielu różnych względów. Aby doprowadzić urządzenie do najlepszego porządku, proponujemy naprawy w serwisie agregatów prądotwórczych Eisemann od A do Z. Jak z kolei zapobiec usterkom sprzętu tak jak to możliwe? W grę powinny wchodzić regularne przeglądy. Można je przeprowadzić samodzielnie albo może zająć się tym nasz serwis agregatów Eisemann. W trakcie tego zadania sprawdzimy stan płynów eksploatacyjnych, a także stopień zużycia części. Oprócz tego skontrolujemy wydajność, a w razie jej pogorszenia podejmiemy odpowiednie kroki, by Wasz generator odzyskał swój dawny „blask”.

Chcecie — wedle powiedzenia — postawić Wasz agregat z powrotem na nogi? A może po prostu nadszedł dobry moment na jego przegląd, ale nie potraficie lub nie macie czasu go przeprowadzić? Niezależnie od tego, jakie są Wasze potrzeby, gwarantujemy, że oddając generator Eisemann w nasze ręce, będziecie w pełni zadowoleni. Zainteresowani? Jeśli tak — zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów!

Zadzwoń