DG Tech

Części i serwis agregatów Iveco

Home »  Części i serwis agregatów Iveco

Słoneczna Italia to doskonałe miejsce na wakacje, kojarzone z licznymi zabytkami oraz pięknym krajobrazem. Jednak poza tym Włosi mają też spore osiągnięcia w zakresie techniki. W tym śródziemnomorskim kraju swoją siedzibę ma bowiem jeden z renomowanych producentów specjalistycznych pojazdów i silników – Iveco. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1975 roku i od tego czasu udowadnia, że oferowane przez nią rozwiązania są uniwersalne i nadają się do wielorakich zastosowań. Dowodem na to jest ogromna popularność rozwiązań Iveco na całym świecie – nie tylko w Europie, ale także w Australii czy Ameryce Południowej. Z kolei silniki tego producenta są regularnie wykorzystywane do budowy generatorów energii, a naszym zadaniem jest kompleksowy serwis i naprawa agregatów prądotwórczych Iveco!

agregaty prądotwórcze
agregaty prądotwórcze

Zaufany serwis agregatów Iveco

Agregaty są urządzeniami, które stanowią nierozłączny element, gdy w grę wchodzi konieczność zastosowania awaryjnego zasilania albo wszędzie tam, gdzie dostęp do energii został ograniczony. W jakich miejscach przyda się taki generator? Jednym z przykładów może być działka rekreacyjna, nierzadko położona nieopodal lasu, a tym samym z dala od miejskiego zasilania. Agregaty prądotwórcze Iveco przydadzą się w sytuacji, gdy konieczne jest przeprowadzenie prac w ogrodzie, a tym samym podłączenie elektronarzędzi, a nawet słuchanie muzyki. Co jednak w przypadku, kiedy źródło energii ulegnie uszkodzeniu? Wystarczy się z nami skontaktować, a przeprowadzimy gruntowną naprawę agregatów Iveco!

Jak wygląda konserwacja i naprawa agregatu?

W momencie, gdy oddacie urządzenie do naszego serwisu, w pierwszej kolejności przeprowadzimy wnikliwą kontrolę całego generatora. Zaczniemy od ogólnego sprawdzenia stanu agregatu – jako całość – a następnie skupimy się na detalach. Jakie części do agregatów prądotwórczych Iveco weźmiemy między innymi pod uwagę? Będą to połączenia mechaniczne oraz elektryczne, układ rozruchowy, przełączający oraz sterujący, jak również prądnica. Jeżeli będzie to możliwe, wszystkie elementy zostaną zregenerowane i odnowione albo wymienione na nowe. Możecie mieć również pewność, że wymienimy płyny eksploatacyjne i komplet filtrów. Na sam koniec sporządzimy protokół, w którym zawarte zostaną wszelkie informacje na temat zrealizowanych prac serwisowych.

Wasz agregat prądotwórczy Iveco uległ uszkodzeniu lub po prostu chcecie go oddać w ręce specjalistów, którzy dokonają jego konserwacji? Dobrze trafiliście! Zajmiemy się kompleksowymi naprawami i przeglądem każdego oddanego do nas generatora od przysłowiowej deski do deski!

Zadzwoń