DG Tech

Serwis agregatów prądotwórczych Atlas Copco

Home »  Serwis agregatów prądotwórczych Atlas Copco

Szwecja to jedno z państw skandynawskich, w których niskie temperatury nie są dla mieszkańców czymś niezwykłym. Trudne warunki sprawiły, że Szwedzi przykładają wiele uwagi do tego, by wytwarzane przez nich urządzenia były solidne i odporne na ekstremalne warunki pogodowe. Przykładem mogą być cenione na całym świecie agregaty prądotwórcze Atlas Copco. Co je wyróżnia? Przede wszystkim są znane z fenomenalnej wręcz wydajności oraz nad wyraz cichej pracy jak na konstrukcje oparte na silniku diesla. Na dodatek, czy wiedzieliście, że w 1984 roku firma ta dostarczyła sprzęt na wykopaliska archeologiczne w Australii? W podziękowaniu wykopany szkielet dinozaura został nazwany Atlaskopkozaur. A co my mamy wspólnego ze sprzętem tej firmy? Prowadzimy serwis agregatów Atlas Copco, dzięki któremu Wasze urządzenia będą miały zapewnioną odpowiednią sprawność!

Co proponuje serwis agregatów prądotwórczych Atlas Copco?

Przede wszystkim kompleksowe naprawy i przeglądy. W naszym serwisie sprawdzamy urządzenia bardzo drobiazgowo, od A do Z – kontrolujemy stan płynów eksploatacyjnych oraz uzupełniamy je lub wymieniamy, jak również sprawdzamy części mechaniczne. Co jednak w przypadku, gdy jakiś moduł będzie uszkodzony? Jesteśmy w stanie go zregenerować albo – jeżeli będzie to niemożliwe – wymienić na nowy.

Dlaczego tak ważne jest zachowanie agregatu w najlepszym stanie? Przede wszystkim po to, by zapewnić maksymalną wydajność w każdym przedsiębiorstwie, w trakcie rozmaitych prac. Przykładem może być działalność związana z… prowadzeniem food trucku. Są to furgonetki, w których sprzedaje się rozmaitą żywność, tak zwany street food, a więc jedzenie przygotowywane na miejscu. Jak wiadomo, w branży gastronomicznej wykorzystuje się rozmaite urządzenia zasilane prądem, dlatego warto wyposażyć się w sprawną prądnicę szwedzkiego producenta. Odpowiednio zasili wszystkie sprzęty, umożliwiając wydajne działanie firmy. A co w przypadku jej uszkodzenia? Niezbędna okaże się jak najszybsza naprawa agregatów prądotwórczych Atlas Copco w serwisie!

Regularne naprawy agregatów Atlas Copco pozwolą zmniejszyć ryzyko poważniejszych awarii oraz usterek coraz to kolejnych elementów. Jak stwierdzić, kiedy reperacje są potrzebne? Oczywiście mogą wystąpić symptomy widoczne już na pierwszy rzut oka – obniżona wydajność, nierówna praca silnika lub najbardziej oczywiste, czyli problemy z rozruchem. Inne, nieco bardziej ukryte wady można z kolei odkryć tylko w trakcie przeglądu. Jeżeli chcecie, by został on fachowo wykonany, powierzcie nam swój agregat, a dowiemy się, co w trawie, a raczej silniku, piszczy!

Zadzwoń