DG Tech

Części i serwis agregatów Mitshubishi

Home »  Części i serwis agregatów Mitshubishi

Japonia to państwo, które na całym świecie kojarzy się z pracowitością, perfekcjonizmem oraz stawianiem na ciągły rozwój. Na dodatek Kraj Kwitnącej Wiśni to symbol efektywności, a także udoskonalania wszystkich sfer życia jak tylko się da. Owocem tego było zresztą opracowanie filozofii Kaizen, która jest ściśle związana z jedną ze strategii logistycznych – just-in-time. Według tego systemu funkcjonuje między innymi Mitsubishi. To japońskie przedsiębiorstwo powstało w 1870 roku, z czego obecnie słynie ze swojej uniwersalności. Wytwarza między innymi samochody, automatykę przemysłową, a także generatory energii. Jeżeli korzystacie z ostatniego z wymienionych sprzętów, my z kolei zapewnimy Wam kompleksowy serwis i naprawy agregatów Mitsubishi w 100%!

Sprawdzone agregaty prądotwórcze Mitsubishi

Kiedy w ogóle przyda się agregat prądotwórczy? Przede wszystkim w każdej sytuacji, gdy dostęp do sieci elektrycznej został znacząco ograniczony. Przykładowo podczas przeprowadzania remontu albo budowy dróg. Jak wiadomo, w trakcie takich czynności wykorzystywane są rozmaite urządzenia, a znacząca większość z nich wymaga dostępu do energii elektrycznej. Bez dostępu do zasilania nie można zrealizować zadania w pełni skutecznie, bo jak na przykład zastąpić młot pneumatyczny? To trudne zadanie, więc należy postawić na zaopatrzenie się w solidny generator, by wcześniej wspomniany młot mógł zostać bezproblemowo użytkowany. Z kolei, jeśli już posiadacie taką prądnicę, lecz została uszkodzona – oddajcie ją w nasze ręce. Zapewniamy, że naprawa agregatów prądotwórczych Mitsubishi nie zajmie nam dużo czasu!

Renowacja i naprawa generatora - od czego zacząć?

Zauważcie, że podstawowe zadania może wykonać praktycznie każdy – mowa o sprawdzeniu stanu oleju silnikowego czy oczyszczeniu filtrów. Innymi słowy, w grę wchodzi regularny przegląd. W przypadku wymiany niektórych elementów, w wielu przypadkach także nie powinno być żadnego problemu. No dobrze, ale skąd wziąć same części do agregatów prądotwórczych Mitsubishi? Na przykład bezpośrednio od nas! W przypadku, gdy jednak nie czujecie się na siłach, by wykonać naprawę, wymianę podzespołów albo nawet i przeglądu, to nic straconego. Jako uznany serwis agregatów prądotwórczych Mitsubishi pomożemy Wam w każdej pracy związanej z mechaniką tych urządzeń. Jeśli chcecie ustalić termin wizyty u naszego mechanika – skontaktujcie się z nami!

Zadzwoń