DG Tech

Sprzedaż

Home »  Sprzedaż

Agregaty Prądotwórcze

Czy można sobie wyobrazić przestój w dopływie prądu elektrycznego? Oczywiście, że nie! O ile chwilowe problemy to przysłowiowa pestka, to prawdziwe kłopoty zaczynają się w przypadku swego rodzaju „blackoutu”. Co w takiej sytuacji począć oraz jak się przygotować na różnego rodzaju awarie? Najrozsądniejsze okaże się zaopatrzenie w wydajne agregaty prądotwórcze Diesel. Honda, Volvo, Scania czy Paccar to jedynie kilka z modeli, jakie możemy Wam zaproponować. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak — skontaktujcie się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by Wasz przyszły agregat prądotwórczy z silnikiem Diesla spełniał wszelkie oczekiwania!


Profesjonalne agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla


Nawet krótko trwające awarie prądu są dla każdego niezwykle frustrujące. W przypadku przedsiębiorstw przestoje mogą jednak być nie tylko irytujące, ale też nieść za sobą poważne konsekwencje. O czym mowa? Oczywiście chodzi o duże straty finansowe. To właśnie jest główny powód, dla którego cała masa przedsiębiorstw decyduje się na agregat prądotwórczy Diesel. Jakie są jego zalety? Tak naprawdę swego rodzaju mobilność oraz funkcjonalność. W momencie deficytu energetycznego wystarczy uruchomić generator, a ten pozwoli na zasilanie innych urządzeń, które do niego podłączono. No dobrze, ale skąd wiedzieć, że sprzęt spełni swoje zadania? Na co w ogóle patrzeć, gdy nadchodzi moment wyboru urządzenia? W głównej mierze istotne okazują się takie parametry jak moc agregatów prądotwórczych czy ich wielkość. Macie problem z tym, co będzie strzałem w dziesiątkę? Nie wahajcie się — kontaktując się z nami, gwarantujemy kompleksową pomoc!


Specjalistyczne agregaty prądotwórcze do ciągnika


Prowadząc i zarządzając gospodarstwem rolnym stały dostęp do energii to jedna z kluczowych spraw. Chodzi oczywiście o zasilanie różnorodnych sprzętów, a także pomieszczeń. A co w momencie, gdy napotkamy problem z prądem? Jednym ze skuteczniejszych rozwiązań jest… agregat prądotwórczy pod ciągnik. W przypadku nagłego przerwania dostawy energii generator wystarczy podłączyć do silnika traktora. Co to da w praktyce? Ot, energia mechaniczna z napędu ciągnika będzie zamieniania w energię elektryczną. Jeżeli chcecie mieć stały dostęp w gospodarstwie, zapewniamy, że nasze agregaty do traktorów spełnią swoje zadanie na przysłowiowy medal!


Agregaty na każdą okazję


W naszej ofercie znajdziecie rozmaite warianty prądnic do wyboru. Co proponujemy? Agregat do traktora, agregat prądotwórczy Diesel Honda, Volvo i wielu innych firm, ale też niezbędne wyposażenie. O czym mowa? Chodzi o silnik diesla do agregatu prądotwórczego. Dzięki niemu usprawnicie funkcjonowanie posiadanych przez Was urządzeń raz-dwa! Nie jesteście pewni, co spełni Wasze oczekiwania? Nie przejmujcie się — chętnie doradzimy!

W naszej ofercie

Agregaty stacjonarne zabudowane od 10kva-1000kva

Agregaty stacjonarne niezabudowane od 10kva-1000kva

Agregaty w układzie synchronizacji

Agregaty przenośne od 2kva-20kva

Agregaty do traktorów od 18kva-80kva

Zadzwoń