DG Tech

Serwis agregatów prądotwórczych CAT

Home »  Serwis agregatów prądotwórczych CAT

Każdy chyba zgodzi się z twierdzeniem, że produkty pochodzące z USA szczycą się w Polsce sporą popularnością. Zresztą określenie, że coś jest „amerykańskie”, na stałe wpisało się jako synonim wysokiej jakości. Właśnie w taki sposób można określić pochodzące z rejonów Illinois przedsiębiorstwo Caterpillar Inc. – uznanego producenta maszyn budowlanych, silników diesla, a także generatorów prądu. Firma ta zyskała renomę na całym świecie, przez co urządzenia z jej logo są wykorzystywane praktycznie wszędzie. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby agregaty prądotwórcze CAT były sprawne i nie zawiodły Was o żadnej porze dnia i nocy!

agregaty prądotwórcze

Kiedy przyda się serwis agregatów CAT?

Każde urządzenie może prędzej czy później ulec uszkodzeniu – nawet tak renomowanej firmy, jak Caterpillar Inc. Co wtedy zrobić? To proste – oddać sprzęt do serwisu. Agregaty prądotwórcze CAT zostaną w pierwszej kolejności poddane kontroli, podczas której mechanicy stwierdzą, co uległo awarii. Jednak to nie wszystko, bo z doświadczenia wiemy, że istotne są także regularne przeglądy. Dlaczego? Wyobraźmy sobie hipotetyczny przykład – konieczność przeprowadzenia prac leśnych. Tego rodzaju realizacje odbywają się przeważnie z dala od zabudowań, czyli tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest znacznie ograniczony. W jaki sposób w takim razie zasilić rębaki albo inny sprzęt? Tytułowym agregatem prądotwórczym! Co jednak w przypadku, gdy nastąpi awaria uniemożliwiająca dalsze prowadzenie prac? Wtedy w grę musi wejść naprawa agregatów prądotwórczych CAT w sprawdzonym serwisie, aby kontynuować realizację robót leśnych bez zmian w harmonogramie.

Kompleksowa naprawa agregatów CAT


W naszym serwisie jesteśmy w stanie wykonać wszystkie najważniejsze działania prowadzące do odnowienia każdej prądnicy. W grę wchodzi zarówno przegląd, jak i wymiana różnych podzespołów – filtrów, uszczelek i innych elementów. Dzięki temu zyskacie pewność, że awaria nie zaskoczy Was w najmniej oczekiwanym momencie, którego efektem byłoby w najgorszym przypadku doprowadzenie do kosztownych strat. A może nie wiecie, co się dzieje z Waszym agregatem, podczas gdy jego moc uległa pogorszeniu, a sama praca stała się nierówna? Oddajcie urządzenie w ręce specjalistów, a zyskacie pewność, że dokonamy niezbędnych napraw w każdym agregacie marki CAT! 

Zadzwoń