DG Tech

Serwis agregatów Wilson

Home »  Serwis agregatów Wilson

Rozpoczęcie działalności przedsiębiorstwa FG Wilson datuje się na rok 1966. Gdzie powstało? W Belfaście, czyli jednym z miast Wielkiej Brytanii — konkretniej w prowincji Irlandia Północna. Firma ta szczyci się swoim profesjonalnym podejściem do produkcji, ponieważ agregaty prądotwórcze Wilson są nie tylko montowane w fabrykach, ale też testowane i kontrolowane pod każdym kątem. Co jednak począć, jeżeli mimo wszystko urządzenie ulegnie uszkodzeniu albo konieczny jest jego przegląd? Nasz serwis agregatów Wilson to najlepsze rozwiązanie — zajmiemy się Waszym generatorem od deski do deski!

Serwis agregatów prądotwórczych Wilson — czy warto?

Kiedy w ogóle opłaca się skorzystać z naszego serwisu? Oczywiście w każdym momencie, gdy zauważycie, że praca Waszej prądnicy uległa pogorszeniu. Przykład? Zgrzyty, szuranie, chrobotanie, ale też obniżona wydajność — to właśnie sytuacje, w których naprawa agregatów Wilson może okazać się jedynym słusznym rozwiązaniem. Jak w ogóle wygląda cały proces, jeśli chodzi o świadczone usługi? Śpieszymy z odpowiedzią! W pierwszej kolejności przeprowadzamy kontrolę urządzenia, a tym samym przegląd. To właśnie na tym etapie możemy stwierdzić, co jest nie tak. Warto bowiem pamiętać, że nie zawsze konieczna jest wymiana części czy kosztowna naprawa agregatów prądotwórczych Wilson. Ot, niekiedy wystarczy tylko… dokręcenie niektórych podzespołów, przeczyszczenie ich albo uzupełnienie płynów eksploatacyjnych.
Jak w ogóle zapobiec ewentualnym awariom oraz zminimalizować ich wystąpienie? Tak naprawdę wystarczy regularność, jeśli chodzi o przeprowadzanie przeglądów. Dlaczego? Ponieważ należy pamiętać, że pozostawienie zużytej albo uszkodzonej części może praktycznie zniszczyć całe urządzenie, a to wiązałoby się z horrendalnie wysoki kosztami. Co w takim razie proponujemy? Wizytę w naszym serwisie! Skontaktujcie się, a zajmiemy się Waszymi agregatami prądotwórczymi od A do Z!
Zadzwoń