DG Tech

Agregaty stacjonarne

Home »  Agregaty stacjonarne

Agregaty prądotwórcze to urządzenia pozwalające na dostarczenie energii elektrycznej praktycznie w każdej sytuacji. Chodzi o koncert odbywający się w plenerze, z dala od zabudowań? Prace budowlane związane ze wznoszeniem wiatraków? A może w grę wchodzi warsztat samochodowy bądź przedsiębiorstwo, w którym nie ma mowy nawet o chwilowym przestoju w dopływie prądu? 

W każdym z tych przypadków przyda się odpowiednia prądnica. Jesteście zainteresowani wynajmem, kupnem albo skorzystaniem z możliwości naprawy Waszych agregatów stacjonarnych? W takim razie dobrze trafiliście — proponujemy kompleksowe usługi!

agregaty prądotwórcze

Agregat prądotwórczy — stacjonarny i bezawaryjny

Co wyróżnia agregat stacjonarny i w jakich sytuacjach najbardziej się przyda? To wprost idealne urządzenie w różnego rodzaju fabrykach, przedsiębiorstwach czy ogólnie obiektach, które muszą mieć zapewniony stały dostęp do energii elektrycznej. Przykład? Chociażby placówki medyczne, w których nawet mimo awarii głównej sieci musi być stały dostęp do aparatury. Właśnie w tym pomogą mocne agregaty prądotwórcze stacjonarne, ale nie tylko. Ogromną zaletą jest fakt, że kilka modeli można ze sobą łączyć na różne sposoby. Potrzeba stosunkowo niskiego zapotrzebowania na energię? Wystarczy pojedyncze urządzenie, ale w momencie, gdy niezbędne będzie wyższe natężenie, warto postawić na synchronizację. W takim przypadku bez żadnego problemu da się regulować wytwarzaną energię elektryczną.

Jesteście zainteresowani skorzystaniem ze wcześniej wspomnianych urządzeń i chcecie je wypożyczyć bądź kupić? A może chodzi o ich przegląd, naprawę lub synchronizację? W każdym przypadku bez żadnych problemów możecie liczyć na nasz serwis. Gwarantujemy, że agregaty stacjonarne zabudowane zostaną odnowione i zmodernizowane w taki sposób, by spełniały Wasze oczekiwania. Nie zwlekajcie — skontaktujcie się z nami, a zadziałamy natychmiastowo!

Do podstawowego zakresu czynności przeglądu agregatów należy:
Wymiana materiałów eksploatacyjnych: olej, filtry oleju, filtry paliwa, filtry powietrza według zaleceń producenta, płyn chłodzący – co dwa lata lub po 2000MTH przy pracy ciągłej
Czyszczenie/wymiana filtra powietrza,
Kontrola/wymiana paska,
Kontrola progu zamarzania płynu,
Kontrola wibroizolatorów,
Kontrola połączeń elektrycznych sterowania i automatyki,
Kontrola śrubowych połączeń silnika, prądnicy, obudowy,
Kontrola układów paliwa, smarowania, chłodzenia,
Kontrola akumulatorów, alternatora, instalacji rozruchowej,
Kontrola wentylacji i odprowadzania spalin,
Sprawdzenie wskaźników kontrolno-pomiarowych,
Pomiary rezystancji uzwojenia prądnicy,
Kontrola częstotliwości/prędkości obrotowej,
Uruchomienie w trybie ręcznym,
Uruchomienie w trybie automatycznym,
Czyszczenie zespołu prądotwórczego,
Obszerny protokół z przeglądu z zaleceniami eksploatacyjnymi.
Posiadamy wiedzę oraz niezbędny sprzęt do wykonania ww. prac serwisowych szczególnie takich marek jak:

FOGO, WILSON, CUMMINS, PRAMAC, HIMOINSA, CAT, ATLAS COPCO, EISEMANN.

Oferuje Państwu serwis agregatów prądotwórczych na silnikach takich marek jak:

IVECO, VOLVO, PERKINS, JOHN DEERE, DEUTZ, DOSSAN ,MTU,SCANIA, MAN, MITSUBISHI, YANMAR, BRIGGS & STRATTON VANGUARD, HONDA, KOHLER, CATEPILLAR, GESAN, EPS SYSTEM, TEKSAN, VISA, CAGEN, FINCO, GEN POWER, ELMOR, ELMECO, SDMO, AKSA, AGREGATY MIELEC oraz wiele innych.

Za pomocą rutynowych przeglądów konserwacyjnych można w porę przy niskich kosztach dokonać niezbędnych napraw zanim dojdzie do poważniejszych uszkodzeń.

Zadzwoń